KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12597339
nr 1259 7339
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färgkrita, Signerad, daterad 74,42x52
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:10:09
300 kr
400 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas